Schell Armaturenhersteller - Das Fsirmengebäude

Voda, lesy a nedotčená příroda, to není vše, co může region Sauerland nabídnout.

Zde se díky firmě SCHELL nachází také jedna z předních adres pro vysoce kvalitní armatury pro technické zabezpečení budov. To oceňují instalatéři, prodejci, projektanti, architekti i investoři na našem rodinném podniku z města Olpa: nekompromisní kvalitu, inovativní produkty a především snahu po perfektních a udržitelných řešeních.

Hodnoty, které zastával již zakladatel firmy pan Hubert Schell v roce 1932. A pomocí kterých jeho syn pan Günther Schell vybudoval mezinárodně úspěšný podnik. To, že jsou u nás kontinuita a spolehlivost psány velkým písmem, se ukazuje už na tom, že se podnik nachází stejně jako dříve v rodinném vlastnictví. Již po 3. generaci.

Kdo se rozhoduje pro SCHELL, ten se rozhoduje pro kvalitní produkty "Made in Germany". A ty zde vznikají kompletně - od první myšlenky až po hotový produkt. Technicky inovativní, náročně formované a vyráběné 450 motivovanými zaměstnanci v našich dvou vysoce moderních podnicích v Olpe.

Co z toho máte Vy? To je celkem jednoduché: perfektní řešení ve všech otázkách ohledně inteligentních technologií armatur. Posuzujte nás podle našich nároků.

Nebyly provedeny žádné záznamy

Nebyly provedeny žádné záznamy