Výrobky SCHELL – první volba v oblasti technologie armatur

Pokud jde o armatury, bývají výrobky SCHELL již 80 let první volbou. Ať jde o umyvadla, sprchy, WC nebo pisoáry. O rohové regulační ventily nebo armatury pro připojení topení, plynu nebo domácích přístrojů jako např. pračka – SCHELL patří všude tam, kde jsou zapotřebí robustní, hygienická a úsporná řešení. A to obzvláště ve veřejných, poloveřejných a průmyslových sanitárních prostorách, které jsou mimořádně silně zatěžovány.

Systémová řešení
Chcete hygienicky bezvadnou instalaci pitné vody? Ať už pro 1 nebo 300 armatur - máme pro Vás ty správné systémy.

Umyvadlo
Bez ohledu na požadavky, jaké jsou na umyvadlové nebo nástěnné armatury ve veřejných sanitárních prostorách kladeny, široký produktový program firmy SCHELL uspokojí veškerá přání.

Sprcha
Sprchy ve veřejných, poloveřejných a průmyslových sanitárních prostorách jsou v trvalém provozu. Buď v novostavbách nebo v rekonstruovaných prostorách.

WC
WC splachovací systémy se stále častěji nacházejí ve veřejných, poloveřejných a průmyslových sanitárních prostorách.

Pisoár
Jak pro podomítkovou, tak i nadomítkovou montáž. Jak bezdotykové, tak manuálně ovládané.

Montážní moduly
Samozřejmě, že jako výrobce kompletního a systémového sortimentu dáváme k dispozici pro veškeré aplikace také montážní techniku.

Připojovací armatury
Pokud jde o bezpečnou manipulaci s vodou v koupelně, kuchyni, ve sklepě, v garáži nebo na zahradě, jsou přístrojové armatury od firmy SCHELL již neodmyslitelné.

Rohové regulační ventily
Firma SCHELL je uznávána jako vynálezce rohového ventilu. Již po generace důvěřují instalatéři know-how firmy SCHELL, která je na vedoucí pozici evropského trhu v technologii rohových ventilů.

Topenářské armatury
Ať jde o přístrojové uzavírací kohouty, plnící nebo výpustné armatury nebo šroubení pro topná tělesa – u firmy SCHELL najdete také řadu topenářských armatur.

Nebyly provedeny žádné záznamy

Nebyly provedeny žádné záznamy