Schell Armaturenhersteller - Das Fsirmengebäude

Woda, lasy, dziewicza przyroda – to nie jedyne co wyróżnia Sauerland.

Tu ma siedzibę firma SCHELL - producent wysokiej jakości armatury sanitarnej. Instalatorzy, dystrybutorzy, projektanci, architekci i inwestorzy cenią sobie nasze rodzinne przedsiębiorstwo właśnie za bezkompromisową jakość, innowacyjność produktów, a przede wszystkim za dążenie do perfekcyjnych i trwałych rozwiązań .

Wszystkie te wartości,  już w 1932 roku założyciel firmy Hubert Schell obrał za swoją maksyme. A jego syn, Günther Schell, stworzył w oparciu o nie przedsiębiorstwo odnoszące sukcesy w skali międzynarodowej. O wadze, jaką przywiązujemy do ciągłości i solidności świadczy chociażby to, że przedsiębiorstwo nadal pozostaje własnością rodziny - już w trzecim pokoleniu.

Decydując się na markę SCHELL, wybieracie Państwo wysokiej jakości  produkty „Made in Germany”. Wytwarzane są one tu na miejscu - od pierwszej idei po gotowy produkt. Innowacyjny technicznie, wyszukany wzorniczo i wytworzony przez 450 silnie zmotywowanych pracowników w naszych dwóch supernowoczesnych fabrykach w Olpe.

Co ma z tego Klient? Po prostu: perfekcyjne rozwiązanie wszystkich kwestii, związanych z inteligentną technologią armatur.

Brak wpisów

Brak wpisów